İnovasyon Öncüsü Girişimleri Kurum İçi İleri Taşıyan Değerlerimiz


InvenDO Venture Studio’da, Doğuş Teknoloji’nin sağladığı geniş iş ağı sayesinde çeşitli sektörlerde ve ülkelerde bulunan partnerlerimizle Türkiye’deki girişimcilik ekosistemine katkı sağlamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. InvenDO Venture Studio’nun bünyesinde bulunan dinamik yapı sayesinde girişimcilik kültüründe bulunan çevikliği en iyi şekilde yönetmeye çalışıyoruz.

İş birlikçi ruhumuzun bir parçası olarak kolektif başarının elde edilebilmesi için zorlukları, büyümek için tırmanılması gereken basamaklar olarak görüyoruz. Kriz anlarını fırsata çevirmek için de verdiğimiz kararları, adaptasyon kası gelişmiş bir takım olarak beraber belirliyoruz.

İnovasyon öncüsü girişimlerimizi desteklerken dürüstlüğü, şeffaflığı ve etik değerleri merkezimize alıyoruz. Daha iyi bir geleceği şekillendirmek ve iz bırakmak için aramıza katıl!

Kurum İçi Girişimcilikte Bizi Eşsiz
Kılan Özelliklerimiz

Hız:
Girişimler için hayati önem taşıyan zaman probleminin önüne geçebilmek adına partnerlerimizin karar vericileriyle doğrudan çalışarak girişimlerimize destek oluyoruz.
Sahiplenme:
Hizmet sağlayıcısı olmanın ötesinde, çalıştığımız ekiplerin birer takım üyesi gibi çalışıyorruz.
Deneyim:
Dinamik ekip yapımızın içinde, milyonlarca dolar değerinde girişimler kurup bu girişimlerden exit etmiş danışmanlarımız yer alıyor.
Global Bağlantılar:
Doğuş ekosisteminin bir parçası olarak 30’dan fazla ülkede ayak izimiz bulunuyor ve kritik bağlantılar sayesinde girişimleri globale açılmaları için destekliyoruz.
Günlük Operasyonlarımızın Kahramanları:
Girişimleri İleriye Taşıyan Çekirdek Ekip